Izpitni roki


  • Študijsko leto: 2019/2020
  • Program: Strojništvo
  • Način študija: Redni
  • Lokacija: Ravne na Korošk


  • Ekonomika podjetja

    mag. Majda Bukovnik

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Delni izpiti 19. 11. 2019 12.00 Drugi delni izpit bo 19.12.2019 ob 12:00
    Prvi redni 14. 1. 2020 16.00  
    Drugi redni 3. 3. 2020 16.00  
    Tretji redni 1. 9. 2020 14.00  
    Na vrh

    Elektrotehnika

    Drago Šebez, univ. dipl, inž. ele.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Delni izpiti 23. 12. 2019 12.00 2. delni izpit bo v marcu, po dogovoru
    Prvi redni 23. 12. 2019 12.00  
    Drugi redni 15. 4. 2020 16.00  
    Tretji redni 18. 5. 2020 16.00  
    Četrti redni 31. 8. 2020 16.00  
    Na vrh

    Izdelava in vzdrževanje orodij

    Igor Kosmač, univ. dipl. inž. str.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 11. 2. 2020 16.00, RZ1  
    Drugi redni 1. 6. 2020 16.00, RZ1  
    Tretji redni 14. 9. 2020 16.00, RZ1  
    Na vrh

    Kakovost in zanesljivost procesov

    mag. Martina Ribič

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 7. 2020 11.00  
    Drugi redni 20. 8. 2020 10.00  
    Tretji redni 2. 9. 2020 10.00  
    Na vrh

    Materiali

    Berta Grešovnik, univ. dipl. inž. str.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 24. 1. 2020 16.00  
    Drugi redni 18. 6. 2020 16.00  
    Tretji redni 27. 8. 2020 12.00  
    Četrti redni 17. 9. 2020 15.00  
    Na vrh

    Mehanika 1

    dr. Vinko Močilnik

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 22. 6. 2020 08.00  
    Drugi redni 29. 6. 2020 16.00  
    Tretji redni 24. 8. 2020 16.00  
    Na vrh

    Mehanika 2

    dr. Vinko Močilnik

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 6. 1. 2020 08.00  
    Drugi redni 29. 6. 2020 16.00  
    Tretji redni 24. 8. 2020 16.00  
    Na vrh

    Poslovno komuniciranje in vodenje

    mag. Vesna Lujinovič

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Delni izpiti 14. 1. 2020 08.00 Drugi delni izpit bo 14.04.2020 ob 08.00 uri
    Drugi redni 5. 5. 2020 08.00  
    Tretji redni 9. 6. 2020 08.00  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje I (M1, M2)

    Peter Čepin, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 24. 3. 2020    
    Drugi redni 14. 7. 2020    
    Tretji redni 25. 8. 2020    
    Četrti redni 8. 9. 2020    
    Na vrh

    Praktično izobraževanje II (M3, M4, M5/6, M7/8/9)

    Peter Čepin, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 24. 3. 2020    
    Drugi redni 14. 7. 2020    
    Tretji redni 25. 8. 2020    
    Četrti redni 8. 9. 2020    
    Na vrh

    Računalništvo

    Drago Šebez, univ. dipl, inž. ele.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Delni izpiti 2. 12. 2019 12.00 2. delni izpit bo v januarju, po dogovoru. 3. delni izpit bo v aprilu, po dogovoru
    Prvi redni 18. 5. 2020 17.00  
    Drugi redni 31. 8. 2020 17.00  
    Na vrh

    Snovanje in konstruiranje orodij

    Igor Kosmač, univ. dipl. inž. str.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Delni izpiti 10. 12. 2019 16.00, RZ1 Drugi delni izpit bo 21.01.2020 ob 16:00 uri v RZ1
    Prvi redni 31. 3. 2020 16.00, RZ1  
    Drugi redni 8. 6. 2020 16.00, RZ1  
    Tretji redni 15. 9. 2020 16.00, RZ1  
    Na vrh

    Strojni elementi

    dr. Vinko Močilnik

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 2. 4. 2020 08.00  
    Drugi redni 2. 7. 2020 16.00  
    Tretji redni 7. 9. 2020 16.00  
    Na vrh

    Tehniški predpisi in načrtovanje proizvodov

    Jerneja Rebernik Herman, univ. dipl. inž. str.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Delni izpiti 18. 11. 2019 10.00, P8 Drugi delni izpit bo 6.1.2020 ob 10:00 v P8
    Drugi redni 16. 1. 2020 16.00, P8  
    Tretji redni 9. 4. 2020 16.00, P8  
    Četrti redni 2. 7. 2020 14.00, P8  
    Peti redni 3. 9. 2020 14.00, P8  
    Na vrh

    Tehnologija

    dr. Vinko Močilnik

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 26. 3. 2020 08.00  
    Drugi redni 2. 7. 2020 16.00  
    Tretji redni 7. 9. 2020 16.00  
    Na vrh

    Varnost pri delu in varovanje okolja

    mag. Martina Ribič

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 7. 11. 2019 16.00  
    Prvi redni 7. 4. 2020 17.00  
    Drugi redni 16. 6. 2020 17.00  
    Tretji redni 20. 8. 2020 10.00  
    Četrti redni 2. 9. 2020 10.00  
    Na vrh