Izpitni roki


  • Študijsko leto: 2023/2024
  • Program: Strojništvo
  • Način študija: Izredni
  • Lokacija: Ravne na Korošk


  • Avtomatizacija in robotika

    mag. Drago Hribernik

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 5. 1. 2024 16.00, U4  
    Drugi redni 9. 2. 2024 16.00, U4  
    Tretji redni 20. 6. 2024 16.00, U4  
    Četrti redni 27. 9. 2024 16.00, U4  
    Na vrh

    Ekonomika podjetja

    Vanja Lužnic, mag. ekon. in posl. ved.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 10. 4. 2024 16.00, p8  
    Drugi redni 3. 6. 2024 16.00, p8  
    Na vrh

    Elektrotehnika

    Bojan Pogač, univ. dipl. inž. ele.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 14. 12. 2023 16.00  
    Drugi redni 16. 1. 2024 16.00  
    Tretji redni 13. 6. 2024 16.00  
    Četrti redni 13. 9. 2024 16.00  
    Na vrh

    Izdelava in vzdrževanje orodij

    Igor Kosmač, univ. dipl. inž. str.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 13. 2. 2024 16.00, P8  
    Drugi redni 11. 6. 2024 16.00, P8  
    Tretji redni 3. 9. 2024 16.00, rz1  
    Na vrh

    Materiali

    Berta Grešovnik, univ. dipl. inž. str.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 11. 1. 2024 16.00  
    Drugi redni 25. 4. 2024 16.00  
    Tretji redni 20. 6. 2024 12.00  
    Četrti redni 20. 6. 2024 10.00  
    Na vrh

    Mehanika 1

    dr. Vinko Močilnik

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 2. 4. 2024 16.00  
    Drugi redni 1. 7. 2024 16.00  
    Tretji redni 22. 8. 2024 16.00  
    Na vrh

    Mehanika 2

    dr. Vinko Močilnik

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 11. 12. 2023 16.00  
    Drugi redni 1. 7. 2024 16.00  
    Tretji redni 22. 8. 2024 16.00  
    Na vrh

    Poslovno komuniciranje in vodenje

    dr. Anita Goltnik Urnaut

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 9. 1. 2024    
    Drugi redni 31. 1. 2024 16.00  
    Tretji redni 27. 3. 2024 16.00  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje I (M1, M2)

    Drago Šebez, univ. dipl, inž. ele.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 7. 2024 16.00, P8  
    Drugi redni 4. 9. 2024 16.00, P8  
    Tretji redni 23. 9. 2024 16.00, P8  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje II (M3, M4, M5/6, M7/8/9)

    Drago Šebez, univ. dipl, inž. ele.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 10. 4. 2024 16.00, P8  
    Drugi redni 13. 5. 2024 16.00, P8  
    Tretji redni 4. 9. 2024 16.00, P8  
    Četrti redni 23. 9. 2024 16.00, P8  
    Na vrh

    Računalništvo

    Gorazd Geč

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 24. 4. 2024 15.00, u7  
    Drugi redni 1. 7. 2024 16.00, u7  
    Tretji redni 2. 9. 2024 16.00, u7  
    Na vrh

    Drago Šebez, univ. dipl, inž. ele.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 25. 4. 2024    
    Na vrh

    Snovanje in konstruiranje orodij

    Igor Kosmač, univ. dipl. inž. str.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Delni izpiti 5. 12. 2023 16.00, P8  
    Drugi redni 30. 1. 2024    
    Tretji redni 17. 6. 2024 16.00, P8  
    Četrti redni 10. 9. 2024 16.00, P8  
    Na vrh

    Strojni elementi

    dr. Vinko Močilnik

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 18. 4. 2024 16.00, U3  
    Drugi redni 4. 7. 2024 16.00  
    Tretji redni 2. 9. 2024 16.00, U3  
    Na vrh

    Strokovna terminologija v tujem jeziku

    Domen Mlinarič, prof.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 17. 1. 2024   [Angleški jezik]
    Drugi redni 14. 2. 2024 16.00 [Angleški jezik]
    Tretji redni 10. 4. 2024 16.00 [Angleški jezik]
    Na vrh

    Tehniški predpisi in načrtovanje proizvodov

    Gašper Oswald, mag. inž. str.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 4. 3. 2024 14.25  
    Drugi redni 17. 4. 2024 16.00, p8  
    Tretji redni 24. 6. 2024 16.00  
    Četrti redni 9. 9. 2024 16.00  
    Na vrh

    Tehnologija

    dr. Vinko Močilnik

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 4. 2024 16.00  
    Drugi redni 4. 7. 2024 16.00  
    Tretji redni 2. 9. 2024 16.00  
    Na vrh

    Varnost pri delu in varovanje okolja

    Klara Štavdekar, mag. inž. str.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 9. 4. 2024 16.00  
    Drugi redni 7. 5. 2024 16.00  
    Tretji redni 11. 6. 2024 16.00  
    Na vrh