Izpitni roki


  • Študijsko leto: 2023/2024
  • Program: Mehatronika
  • Način študija: Izredni
  • Lokacija: Ravne na Korošk


  • Ekonomika podjetja

    Vanja Lužnic, mag. ekon. in posl. ved.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 10. 4. 2024    
    Drugi redni 3. 6. 2024 16.00, P8  
    Na vrh

    Jožica Ovčjak, univ. dipl. ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 2. 2024 16.00, P8  
    Drugi redni 6. 3. 2024 16.00, p8  
    Na vrh

    Komunikacijske tehnologije in storitve

    Drago Šebez, univ. dipl, inž. ele.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 30. 11. 2023 15.30, u7  
    Drugi redni 14. 3. 2024 15.30, u7  
    Peti redni 25. 4. 2024    
    Tretji redni 8. 7. 2024 15.30, u7  
    Četrti redni 4. 9. 2024 15.30, u7  
    Na vrh

    Osnove elektrotehnike

    Bojan Pogač, univ. dipl. inž. ele.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 14. 12. 2023 16.00  
    Drugi redni 16. 1. 2024 16.00  
    Tretji redni 13. 6. 2024 16.00  
    Četrti redni 13. 9. 2024 16.00  
    Na vrh

    Osnove strojništva

    Berta Grešovnik, univ. dipl. inž. str.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 11. 1. 2024 16.00  
    Drugi redni 25. 4. 2024 16.00  
    Tretji redni 20. 6. 2024 12.00  
    Četrti redni 22. 8. 2024 10.00  
    Na vrh

    Pogoni in mehanizmi

    mag. Drago Hribernik

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 5. 2024 16.00, u4  
    Drugi redni 6. 6. 2024 16.00, U4  
    Tretji redni 4. 7. 2024 16.00, U4  
    Četrti redni 5. 9. 2024 16.00, U4  
    Peti redni 30. 9. 2024 16.00, U4  
    Na vrh

    Poslovno komuniciranje in vodenje

    dr. Bojana Tancer

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 9. 1. 2024 16:00  
    Drugi redni 31. 1. 2024 16:00  
    Tretji redni 27. 3. 2024 16:00  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje I (M1, M2, M3)

    Drago Šebez, univ. dipl, inž. ele.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 7. 2024 16.00, P8  
    Drugi redni 4. 9. 2024 16.00, P8  
    Tretji redni 23. 9. 2024 16.00, P8  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje II (M4, M5, M6/7/8)

    Drago Šebez, univ. dipl, inž. ele.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 10. 4. 2024 16.00, P8  
    Drugi redni 13. 5. 2024 16.00, P8  
    Tretji redni 4. 9. 2024 16.00, P8  
    Četrti redni 23. 9. 2024 16.00, P8  
    Na vrh

    Programiranje v avtomatiki

    Zdravko Pavleković, univ. dipl. inž. ele.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 16. 1. 2024 16.00, u9  
    Drugi redni 9. 4. 2024 16.00, u9  
    Tretji redni 27. 8. 2024 16.00, u9  
    Na vrh

    Računalništvo in informatika

    Gorazd Geč

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 18. 10. 2023    
    Drugi redni 24. 4. 2024 15.00, U7  
    Tretji redni 1. 7. 2024 16.00, U7  
    Četrti redni 2. 9. 2024 16.00, U7  
    Na vrh

    Robotski sistemi 1

    Zdravko Pavleković, univ. dipl. inž. ele.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 16. 4. 2024 16.00, U9  
    Drugi redni 12. 6. 2024 16.00, U9  
    Tretji redni 21. 8. 2024 16.00, U9  
    Na vrh

    Sistemi mehatronike 1

    mag. Drago Hribernik

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 19. 4. 2024 16.00, U4  
    Drugi redni 10. 5. 2024 16.00, U4  
    Tretji redni 14. 6. 2024 16.00, U4  
    Četrti redni 28. 9. 2024 16.00, U4  
    Na vrh

    Sistemi mehatronike 2

    mag. Drago Hribernik

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 26. 4. 2024 16.00, U4  
    Drugi redni 24. 5. 2024 16.00, U4  
    Tretji redni 28. 6. 2024 16.00, U4  
    Četrti redni 20. 9. 2024 16.00, U4  
    Na vrh

    Strokovna terminologija v tujem jeziku

    Domen Mlinarič, prof.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 17. 1. 2024 16.00 [Angleški jezik]
    Drugi redni 14. 2. 2024 16.00 [Angleški jezik]
    Tretji redni 10. 4. 2024 16.00 [Angleški jezik]
    Na vrh

    Tehniški predpisi in projektiranje

    Gašper Oswald, mag. inž. str.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 4. 3. 2024 14.25  
    Drugi redni 17. 4. 2024 16.00  
    Tretji redni 24. 6. 2024 16.00  
    Četrti redni 9. 9. 2024 16.00  
    Na vrh

    Tehnološki procesi

    dr. Vinko Močilnik

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 4. 2024 16.00, U3  
    Drugi redni 4. 7. 2024 16.00, U3  
    Tretji redni 2. 9. 2024 16.00, U3  
    Na vrh

    Trajnostni razvoj

    Klara Štavdekar, mag. inž. str.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Drugi redni 11. 3. 2024 16.00  
    Tretji redni 10. 6. 2024 16.00  
    Na vrh

    Klara Štavdekar, mag. inž. str., mag. Majda Bukovnik

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 22. 1. 2024 15.00  
    Na vrh